| WR104 a întrebat:

Care aveti blog? Facem un link exchange? Cei interesati trimiteti un mesaj in care sa explicati despre ce este blogul si cati vizitatori unici aveti pe zi sau saptamana.

1 răspuns:
| deea98 a răspuns:

Eu am un blog prin intermediul căruia poţi trimite un mic omagiu celor din Japonia. În ce sens? Păi cei care vor, pot trimite o poză cu lumânări, care vor fii publicate pe blog. Pentru fiecare poză de acest gen, eu voi aprinde câte o lumânare reală pentru victimele din Japonia. Ştiu că fiecare poate aprinde una acasă, însă oamenii mai uită şi nah. În caz că eşti interesat, uite link-ul:

http://omagiu-pentru-japonia.blogspot.com/......tp?/search