| VasileLeordean a întrebat:

Nu stiţi când se va reintroduce finanţarea pentru înfiinţarea unei pensiuni turistice cu fonduri europene? Din câte stiam anul ăsta ar cam trebui să fie refinanţate.
Mulţumesc anticipat!

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De unde știai că ar cam trebui? Proiectele de finanțare prin fonduri europene se găsesc online.
https://fondurile-europene.eu/? gclid=Cj0KCQiAi8KfBhCuARIsADp-A54SByB7-R9PRB2YUsgofEyROyKJQ7F69cx2ygIUO1dGu8p6DPHgkQwaAodSEALw_wcB

| VasileLeordean explică (pentru sadrian46):

Din discuţiile purtate cu un prieten care se ocupă de proiecte, dar încă nu se stie nimic depre finanţarea pensiunilor, iniţial era vorba de relansarea acestora în anul acesta. Dar cum nu se vorbeşte de posibilitatea relansării, posibil că doar de anul viitor să reînceapă.