| KbR a întrebat:

O intrebare pentru pariori...

Joc de ceva timp la pariuri, dar as vrea sa schimb ceva. Sa nu mai bag la casele de pariuri din oras ci la cele online (Bet365, Bwin, etc). As vrea sa ma ajutati cu pasii: Logare, optiuni pariere, suma minima depusa, primirea castigului in caz ca vrei sa-ti scoti profitul, avantaje/dezavantaje fata de casele de pariuri din oras, etc.
Mai pe scurt, o mica introducere in lumea pariurilor online... ce si cum.
Daca puteti sa-mi lasati pe privat un id pentru ceva explicatii v-as fi recunoscator.
Astept ca practicantii de pariuri online sa ma lamureasca. Multumesc.

1 răspuns:
| Varga_Ionut_1989_BAHJ a răspuns:

Eu joc la bet365 si sunt foarte multumit de ei... cand faci o retragere vin si bani am scos bani de la ei si sunt ff multumit de ei... p.s joc de un an la ei