| Dj14mally a întrebat:

Pai am trecut in clasa a 6.Si acum fac si fizica... ce caiet imi trebuie? de mate romana sau gen biologie geografie? si bloc de desen se face tot pe foaie A4? sau A2? pls help.

Răspuns Câştigător
| Geotr a răspuns:

Pai pentru. fzica iti trebuie caiet de matematica,mic sau mare, cum va zice profesorul, cat despre blocul de desen eu am folosit A4 de'a bea din a 7-a A2, dar acum, depinde de profesor.Eu zic sa iei A4.

6 răspunsuri:
| ღEυCαρѕυηαTυAηαηαѕ a răspuns:

Studentesc de mate'

| ILoveVampires a răspuns:

Ai nevoie de un caiet de matematica ( de care vrei tu mic sau mare ) Funda?

| RoxyAngel a răspuns:

De mate, studentesc. Succes cu fizica! big grin

| danutzzika a răspuns:

La fizica ai nevoie de un caiet de matematica... iar la desen depinde de ce iti cere profesorul.

| ADRYangel a răspuns:

Mate