| AnoAnonima0 a întrebat:

Parintii dau vina mereu pe mine ca cica fur mereu eu bani dar eu cred ca fura fratele meu ca sa aiba ce sa fumeze.Cum sa dovedesc ca nu fac eu nimic?

5 răspunsuri:
| reihiuke a răspuns:

Le zici sa ii bage pe card

| cyupaku a răspuns:

Nu fura, nu minti, asa scrie in Biblie, cine fura va fi pedepsit

| Alexandruuu88 a răspuns:

Filmează, cheamă i pe părinți cand comite fapta.

| Feitan a răspuns:

Daca stii unde isi tin ai tai bani, ascunde un telefon cu camera indreptata acolo o vreme, poate il prinzi XD (Daca fura des trebuie sail prinzi odata).

| anonim123453313 a răspuns:

Simplu! Il filmezi cand fura sau ascunde o camera/telefon care sa il filmeze cand fura