| Ferii a întrebat:

Pe ce site-uri poti face bani fara sa investești si sa nu fie scam?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista asa ceva!
Nu poti sa castigi ceva fara munca sau fara sa investesti bani.
Nici macar nu te poti inscrie, daca nu ai bani!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci pentru banii aia?

| LPCTSTR a răspuns:

Topicul asta a devenit mult prea irelevant.
Bani nu faci, mai ales pe net, si fara sa oferi, nici in vise.
Daca consideri ca totusi vrei bani, videochat si pornografie inca exista.

| minrest a răspuns:

Cum isi poate scoate site-ul banii, pentru atatia care vor sa faca click si sa ia bani?

| minrest a răspuns:

Ferii, tu ai observat un loc vacant pe piata. Nu exista site care sa iti dea bani, doar pentru ca intrii, si faci ceva online, orice, vizite, click-uri, recenzii, commenturi, sarcini, etc. Fa tu un site, gaseste firme sa plateasca user-ii, gandeste afacerea, ce castiga firmele, cum platesti user-ii, etc, si cum sunt sute de milioane de oameni care ar face asta, te umpli de bani.

| Sn4k3 a răspuns:

Nu exista sa faci bani fara sa bagi bani.

| kar1GaNNN a răspuns:

Fără să investești nu faci nici 1 leu.

| Alexandru250201 a răspuns:

Binatex

| KevinLevin a răspuns:

Bitnex, 888.ro

| Ferii explică (pentru KevinLevin):

Pe binatex trebuie sa investești bani