| XYZsnick a întrebat:

Pentru deschidere un cont bancar, cu taxe mici sau fara, la ce banca sa ma duc?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| XYZsnick explică (pentru sickkkkkk666):

Am un card la ING cu internet banking and ***, pe care aveam taxa de 3 lei pe luna, care s-au acumulat ceva si nu l-am mai folosit sau inchis pentru ca l-am pierdut, o sa ma recunoasca ca mai am cont la ei?

Răspuns utilizator avertizat
| andrey663 a răspuns:

BT

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru XYZsnick):

Bineintele... si nu vad ce legatura are contul cu faptul ca ti ai pierdut cardul. Era chiar indicat sa inchizi contul daca ai pierdut cardul