| Rohor a întrebat:

Plantatii Paulownia [ fonduri europene ]- cine are cunostiinte practice in domeniu?
A detinut cineva o asemenea plantatie? Daca da, spuneti-mi, cateva detalii. [ rezistenta la temperaturi, daca sunt fragili puietii, in cat timp au ajuns la maturitate ]
Si daca ati creat o asemnea plantatie si ati dus-o la bun sfarsit, ati mai repeta procedeul? [ Sper ca am adaugat intrebarea in domeniul care trebuie].

1 răspuns:
| kedin a răspuns:

Buna ziua!
Fondurile europene pentru Paulownia se dau doar de la 5 ha in sus. Pentru asta trebuie sa luati legatura cu un consultant pe fonduri europene.
PaulowniaOnline executa plantatii in toata tara.
Paulownia rezista la temperaturile din tara noastra.
Accesati site-ul http://www.paulownia-online.ro. Sper ca v-am fost de ajutor. O zi buna!