| biencutza4u a întrebat:

Pls! urgent! cine stie cum dau copilul spre adoptie la sims 2? fundita(scuze categoria)

Răspuns Câştigător
| Black_Cherry a răspuns:

Pai...nu-l mai trimiti la scoala cateva zile, nu-l mai pui sa invete, nu-l mai pui sa faca baie si o sa ti-l ia.

3 răspunsuri:
| cryna a răspuns:

Nu stiu.dar dc vrei sal dai spre adoptie? va creste fara parintii esti constienta de asta? peste anii si anii iti va parea rau.

| cryna a răspuns:

Scz raspunsul meu anterior. vroiam sa vad reactiile laughing spune-mi nike-ul tau si til adopt eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te ajut daca vrei