| CatalinaGeorgiana a întrebat:

Scuze categoria dar e urgent! Ce fac daca in Sims 3 Late Night un vampir nu vrea sa ma transforme?

Răspuns Câştigător
| sylar2007 a răspuns:

Pai glumeste mult cu el pana iti arata ca e prietenul tau sau flirteaza cu el.pana nu deveniti prieteni nu te transforma.baga mult pe glume, glumele nu ii plictisesc

2 răspunsuri:
| sylar2007 a răspuns:

Imprietenestete cu el, de abia dupa ce te-ai imprietenit cu el te transforma

| CatalinaGeorgiana explică:

I-am dat Friendly Introduction,am mai vorbit, get to know, chat...ask to turn.Un vampir mi-a spus sa petrecem mai mult timp impreuna ca sa vada cat de pregatita sunt/sa ma pregateasca pentru transormare.Ce sa fac sa il conving? Ce actiuni ii dau?

| sylar2007 a răspuns (pentru CatalinaGeorgiana):

Pai glumeste mult cu el pana iti arata ca e prietenul tau sau flirteaza cu el.pana nu deveniti prieteni nu te transforma.baga mult pe glume, glumele nu ii plictisesc