| Amaliaamalia18 a întrebat:

Pot avea câstiguri reale cu obțiuni binare pe BINATEX? sau cunoaște careva vreun site de genu care sa funcționeze?

126 răspunsuri:
| ForexBroker a răspuns (pentru nnelly19):

Cautama pe Facebook

| ForexBroker a răspuns (pentru Valicov_Cristi_1990):

Da plateste dar sume mici. si procedura e interesanta dar merge

| Alin_Pastrama_1986 a răspuns:

Pot avea câștig real

| Dobrescu_Andrei_1988 a răspuns:

Ma puteti ajuta si pe mine? am inceput si eu cu binatex si vreau sa stiu cum fac sa pot paria doar la un minut. ca acum vad ca timpul minim este 5 minute

| Mocanu_Dumitru_1967 a răspuns:

Ok eu sunt de acord sunama 0754670249

| Mocanu_Dumitru_1967 a răspuns (pentru JusTPauL):

Eu am jucat de doua ori, odata pe binatex cu 10 dolari si i-am pierdut si o data cu iq option si acolo am pierdut, eu nu stiu ce strtegie stiu alti de castiga mii de dolari.Mai mult se pierde decat sa se castige

| Lidia_Amarioarei_1986 a răspuns (pentru Surcel_Dani_1995):

Am si eu o intrebare, daca nu te superi! ...Cu ce carduri s.au banci lucrează Binatex!? Mai exact ce carduri trebuie sa-mi fac ca sa pot investi în site si tot odată să pot retrage si bani de pe acest site!?
Multumesc si astept un raspuns daca ca se poate!

| Dorin_Cojocaru_1980 a răspuns:

Cum sa fac sa-mi fac cont pe
Binatex

| RobertoDj a răspuns (pentru Dumitriu_Marius_1974):

Se converstesc USD/EUR automat chiar daca am card credit in lei?

| Ursu_Roji_1990 a răspuns:

Nu

| Iulian_Tp_1987 a răspuns:

Mare teapa binatex cand adaugi bani iti ia imediat din cont si cand dai sa ii retragi nu iti mai trimit nici un ban pe cont

| Marchetti_Giulia_1999 a răspuns (pentru scerban):

Ma poți ajuta și pe mine te rog?

| Chelemen_Sorin_Marian_1988 a răspuns:

Cum pot cistiga bani?

| MarianIon1985 a răspuns:

Te ajut eu
ibudur73@gmail.com

| Diaconasu_Valeriu_1969 a răspuns:

Sunt interesat invatama
Facebook Messenger Valeriu Diaconasu

| Ciprianbosu a răspuns (pentru scerban):

Bine dar cum ca eu nu stiu inca nimnik

| Ciprianbosu a răspuns (pentru Salajan_Daniel_1990):

Mersi ca mi-ai spus

| Chichilishvili a răspuns:

Sunt la binatex de numai o luna si nu am insusit totul inca. Dar, dupa senzatii, pot spune ca exista un suport tehnic puternic care este gata s rezolve rapid toate neintelegerile, posibilitatea retragerii.Iti dau si 10 euro pe card in 3 zile lucratoare, fara comision. Am retras doar pentru ai verifica. E ok.

| Angel35 a răspuns (pentru Dumitriu_Marius_1974):

Scuza-ma, imi poti spune cu ce portofel online ai putut sa depui? Si poti face la orice banca card de pe care sa poti scoate banii?

| Angel35 a răspuns (pentru Dorin_Arnautu_2001):

Scuza-ma, imi poti spune te rog cu ce portofel online ai putut sa depui? Si poti face la orice banca card de pe care sa poti scoate banii?

| Angel35 a răspuns (pentru Filip_Ion_1942):

Scuza-ma, imi poti spune cu ce portofel online ai putut sa depui, si daca poti face la orice banca card de pe care sa poti scoate banii?

| Angel35 a răspuns (pentru Dumitriu_Marius_1974):

Scuza-ma, imi poti spune te rog cu ce portofel online ai putut sa depui, si daca poti face la orice banca card de pe care sa poti scoate banii?

| ErikDimitriu a răspuns:

Brokerul normal acest Binatex e, ca și toți brokeri normali. Oferă instrumente pentru câștig. Dă clienților săi și beneficii, cum ar fi de exemplu acumularea bonusurilor sau returnarea fondurilor din transacții pierdute. Materialele de predare sunt accesibile, tot e ușor de înțeles. Pentr’un începător acest broker este destul de potrivit. Asigurați-vă că începeți c-un cont demo.

| Filip_Ion_1942 a răspuns:

COMPLETARE-- Am rulat si pe Demo si pe Real dar se constata ca exista deosebire intre cele doua moduri cred ca Demo este "deformat" intentionat pentru a atrage si... dupa ce treci pe Real pierzi cu succes! "povestile" unuia sau altuia sunt inventii pentru atragere de naivi incurabili!

| MarkoCaciuleanu a răspuns:

Potrivit pentru un începător, pentru că are tutoriale bunt, deși merită să acorzi atenție surselor externe (cu cât mai mult știi despre trading, cu atât mai ușor o să începi să câștigi). Platforma ușoară de înțeles și convenabilă. Există o aplicație pentru telefoanele mobile, dar nu-mi place foarte mult. În general, n-am avut problemele cu brokerul acesta. Nu, greșesc, am avut una, dar aceasta a fost rezolvatp prin suportul. Minimul pentru depozit este micuț, și are un cont demo pentru antrenament (nu-l ignorați).

| Paul123Paul a răspuns (pentru MarkoCaciuleanu):

Și care problema ați avut? Și spuneți-mi dacă e adevăr: am auzit că cont real se deosibește de contul demo. Cum e la Binatex cu asta?

| MarkoCaciuleanu a răspuns (pentru Paul123Paul):

Da, banii și depozitul s-au oprit la un nivel, și nimic n-a schimbat nici în sus, nici în jos. Ne-am rezolvat problema apoi, trebuia să verificăm toate tranzacțiile din istorie, și suma totală a fost aceeași. Contul demo aici diferă de cel real, cu excepția faptului că procentul de plus oferă o picătură mai mult. Această nu-i foarte bine, dar dacă știți imediat despre acesta, atunci nu veți simți frustrarea când veți utiliza cont real)

| Crişan_Ioana_1999 a răspuns (pentru ZEU93):

Buna. Iti recuperzi banii sigur după 4 zile de la binatex?

| Kara_Mirela_1987 a răspuns:

Cum se câștigă aiccea

| Royale_Clesh_1997 a răspuns:

Cati bani trebuie