| Amaliaamalia18 a întrebat:

Pot avea câstiguri reale cu obțiuni binare pe BINATEX? sau cunoaște careva vreun site de genu care sa funcționeze?

126 răspunsuri:
| ForexBroker a răspuns:

Cine doreste sa castige fara risc al rog sa ma contacteze, e-mail : brokerforex2000@gmail si whatsapp +43067762582288. Trebuie sa aveti peste 18 ani sa va faceti cont pe poketoption sa va faceti verificarea contului si in rest doar sa retrageti banii. EU depun bani in contul dumneavoastra asa ca nu aveti nici un risc. mai multe detalii pe whatsapp.
Partea dumneavoastra este de 40% din sumele retrase, iar mie imi trimiteti dumneavoastra 60% din suma. se pot face cca 100$ pana la 300$ zilnic

| Angellive a răspuns (pentru Angellive):

Option.robot nu mai funcționează în țară dar este o aplicație destul de buna care îți generează un venit destul de bun

| FRADULESCU a răspuns:

Da

| Misu2222 a răspuns (pentru ForexBroker):

Salut,am facut o retragere pe binatex.com si am deja o sapt, ulterior i am contactat pe help@binatex.com si mi au spus ca au o problema cu siteul la retrageri, sunt seriosi sau nu? Ms

| BellaElly12 a răspuns (pentru Dumitriu_Marius_1974):

Cat de credul poti sa fii tu nu intelegi ca daca pui banii aia tu nu ii mai recuperezi?