| Nicu124 a întrebat:

Pot cumpăra ceva in rate dacă nu merg in magazinul respectiv? Adică dacă se poate să cumpăr ceva in rate de acasă.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se poate, fiindca contractul si ca ratele nu se fac prin telefon, ci semnand un Contract prin care iei la cunsotinta conditiile de cumparate si plata lunara, conform acelui contract semnat de tine

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, iti faci un card de cumparaturi la o banca si cumperi in rate.

sunt si tot felul de inf uri care iti aproba online credite. cum ar fi tbi

| mihai69 a răspuns:

În anumite condiții, da.