| roby223 a întrebat:

Pot sa trimit ruble de pe webmoney pe payeer?

1 răspuns:
| hacktek a răspuns:

Poţi transfera, dar se va face o conversie foarte dezavantajoasă pentru tine. Nu poţi transfera direct ruble, ci transferi din moneda ta cu conversia lor în ruble. Încearcă PayPal, au rată de schimb de bun simţ. Eu am folosit şi https://skrill.com pentru transfer de bani şi a funcţionat.
...Totuşi, dacă vrei să scapi de bătaie de cap, şi trimiţi bani o singură dată, Western Union rămâne cea mai fiabilă opţiune: nu ai treabă cu conturi, cu buletine sau paşapoarte, extrase de cont, etc.