| Andrei200202 a întrebat:

Pot transfera bani de pe un paysafe pe altul? Sau o modalitate de a-i scoate?
As fi vrut sa-i bag la pariuri da n-am 18 ani si nu ma lasa.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu ai 18 ani impliniti nu poti sa-ti afci cont pe pariuri sau loto. Sunt necesare datele tale personale reale si nu ti se permite sa-ti faci cont.
Iar daca faci cont fals, tot nu poti ridica nimic, ca nu ai cu ce dovedii ca tu esti cel din contul fals.

1 răspuns:
| Andrei200202 explică:

Adica sa i bag pe un cont de pariuri sportive si de pe ala sa i retrag pe card