| Catrice a întrebat:

Poți depune bani pe card direct din bancomat, sume mici gen 100-200 lei?
N-am pus decât sume mari și alea la ghișeu și e mai liber la bancomat luna asta decat la rand la ghișeehee hee

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti pune daca banca la care ai card permite asa ceva. Nu toate bancomantele permit depuneri.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Banii nu sunt pe card. Ei sunt totdeauna într-un cont bancar. Cardul esrte o modalitate de acces la un cont bancar.

| Dismally a răspuns:

Da, poti dar trebuie sa fie un bancomat care permite asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar acolo unde este și bancomat care permite depunerea de numerar. In general la ING, mai ales dacă mergi la banca, toate bancomatele au și depunere. La Raiffeisen doar unele sucursale dețin și bancomat pentru depunere de numerar. Pentru restul nu știu, doar acestea doua folosesc.

| alinbbs a răspuns:

Da,poți pune și 50 de lei! Eu am pus și 30 de la BT