| Boyka2018 a întrebat:

Prieteni care stiti vreun site unde se pot face bani reali? Dupa aia sa ii transferi in paypal? Eu stiu unu cu sondaje si chiar o platit happy

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Aplicatia aia care te plateste sa mergi

| Violleta2022 a răspuns:

Foarte bine, da-i inainte daca chiar ti-au platit!
Fa-te bogat, scoate banii si cumpara-ti casa, masini, ce vrei tu!

| Frank51 a răspuns:

Ideea e ca nu merita. Am mai spus si repet, trebuie sa investesti foarte multi bani, si sa depui multa munca si efort, banii nu se fac usor nici online. Ca sa faci 2-3$ pe un site de click-uri eu zic ca este complet si total inutil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu vreo cateva dar trebuie sa fii femeie de peste 18 ani si sa ai o camera web

| katalinul a răspuns:

Stop it, get some help and a REAL JOB

| Andrei1886 a răspuns:

Ar mai fi și asta, dar inca nu este incercata, am postat de curând sa vad daca a folosito cine, un vecin mă asigurat că merge și se fac bani mult mai ușor in comparație cu alte situri, personal nu am incercat http://unomoney.club/8044449220355/