| dorinta04 a întrebat:

Produsele de la emag sunt originale?

3 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

Originale şi licenţiate! Şi pe http://www.blogarismeromanesti.blogspot.com am un banner (în josul paginii) cuEmag prin care ai discounturi masive dă un click pe el!

| mixxjim a răspuns:

Sunt originale, cum sunt si cele din magazinele normale de acelasi profil. mie insa mi s-a parut de la o vreme ca sunt mai scumpe decat cele din magazinele normale (domo, altex etc), desi la inceputuri erau mai ieftine. spor la cumparaturi!

| Phobos33 a răspuns:

Da, sunt originale.