| D3letrix a întrebat:

Restituirea Taxei Auto.
Salut.Am citit despre actele necesare si in ce conditii se face acea restituire a taxei auto.Poate da cineva niste detalii in acest sens, care a fost si a depus dosarul cu actele necesare? Am urmatoarele intrebari:

1. Daca nu mai gasesc vreo chitanta sau alta dovada ca am platit taxa auto la vremea aceea, las liber la rubrica din cerere unde ma intreaba cat am platit si completez ulterior dupa ce ma cauta in baza de date?

2.Trebuie neaparat un extras de cont?

Răspuns Câştigător
| IFeelS0Alone a răspuns:

Raspuns pentru intrebare nr 1, da lasi liber.
Raspuns pentru intrebarea nr 2, trebuie sa lasi un extras de cont ca sa stie unde sa iti vireze banii.