| matei2000 a întrebat:

Cum imi primesc baniide la youtube dakca vidoclipul meu are multe likuri?

Răspuns Câştigător
| VictorL a răspuns:

Buna Primesti bani pe youtube doar din vizualizari.
Adica pe 10000 (zece mii) de vizualizari pe youtube faci 5 Dolari si la o suta de mii 50 dolari si tot asa.
Dar din pacate in Romania inca nu e disponibil asa ceva.
Ci doar in alte tari si pentru a-ti transfera banii din youtube iti trebuie card si trebuie sa ai mai mult de 18 ani. Sper ca te-am ajutat
Funda!

2 răspunsuri:
| J0ker1999 a răspuns:

Poti avea un parteneriat ca machinima sau RPM care platesc 1-5$ pe 1000 de vizualizari, sau prin google adsense dar in anbele cazuri trebuie minim 1000 de abonati.

| Bogdan_Dumbravanu_1988 a răspuns:

Castiga bani simplu si usor! Ma rog, nu chiar usor, dar daca esti perseverent ai numai de castigat! :)
Iti recomand cu incredere http://www.clixsense.com/? 5952121
Pe forum gasesti postate dovezi de plata ale userilor, ca sa vezi ca nu e scam! Bafta :)