| thewinner27 a întrebat:

Sal TPU vreau sa imi vand pc +periferice cam cat as lua pe el pc-ul este asa= cpu amd sempron 3000+ 1.8, ghz 2gb ram, placa video nVIDIA geforcce gainward ddr3 1gb, placa de baza Asus k8v-vm,monitor LG flatron l1718s, boxe genius sunt 5.1, tastatura gembird nu stiu restul, mouse serioux deci cam cat as lua? si mai am 3 rami 2 de 256 si unu de 512 si o baterie de placa baza

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

550 RON, varianta optimista.

| AstonMartin a răspuns:

Procesorul nu cred ca ti-l cumpara nimeni, rami da (cred ca sunt ddr1) cam 100 lei, placa video 100 lei, placa de baza 0, monitor 100 lei, boxele 200-300 lei, tastatura 0, mouse 0, ramii de 512 poate 30 lei.
Unde vezi "0" sunt slabe sanse sa cumpere cineva.
Totalul fa-l tu.

| thewinner27 explică:

Am facut eu unu nou pe piese si costa doar 16 810 ron

| thewinner27 explică:

Eu cred ca costa mai mult deoarece monitorul zici ca e nou boxele chiar sunt noi nu au decat 2 luni

| thewinner27 explică:

Zic*

| Iulian100 a răspuns:

Salut. sincer sa fiu cam in jur de 600-700 de lei parerea mea dar procesorul ii cam slab dar comppenseaza placa video si rami. ai un pc foarte bun. de ce vrei sa-l vinzi?