| SakonSIUkon a întrebat:

Sall,oare un profesor de romana care ar preda la gimnaziu castiga bine? Cam cat castiga un profesor de romana acum? Si ar putea cumva un profesor de romana sa predea si religie?

Răspuns Câştigător
| Andr3y007 a răspuns:

Nu castiga deloc bine... asta in cazul in care nu da si meditatii.dar asta e alta poveste... si da un profesor poate preda si religie atata timp cat are calificare pentru asa ceva
funda!

1 răspuns:
| mmmaaadda a răspuns:

Nu stiu cat castiga, dar eu sunt a 7-a si am auzit ca castiga putin, si cred ca pote preda 2 meteri pentru ca profa mea de romana preda si franceza in aceeasi scoala