| andreey97 a întrebat:

Sall stiti vreo banca care ofera imprumuturi fara carte de munca sau adeverinta de salariat? plz raspunsbig grin

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Singura este Provident! Dar trebuie sa garantezi cu cava de valoare si au niste dobanzi, nene de te ustura-n duda! Asa ca ganteste si cumpaneste de trei ori inainte de a face pasul!

3 răspunsuri:
| Savy a răspuns:

Banca NU. Provident practica un fel de camatarie, dobanzile sunt de peste 200% iar plata se face saptamanal.

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Buna,sincera sa fiu, nu am auzit de existenta unei astfel de banci. straight face

| sufletsel a răspuns:

Nu cred ca exista o asfel de banca pentru ca trebui sa dovedesti cu ceva ca ai un salariu din care poti platii ratele!