| mihai406 a întrebat:

Sall TPUhappy am si eu o nelamurire:

Am citit pe sport.ro ca un milionar si-a dezvaluit secretul:cum castiga 300 euro pe zi:

Si spunea despre Google Adsense care amplaseaza pe diferite site-uri reclame pe care vizitatorii le acceseaza iar cine a pus reclama acolo castiga 0.15 euro la fiecare utilizator care da click pe ea.

Ma gandeam daca este adevarat si daca este o investitie buna? Si daca cineva are cont pe Google Adsense?
DAu funda la cel mai bun raspunshappywinking

Răspuns Câştigător
| Teo a răspuns:

E adevarata faza cu Adsense, dar ca sa te bagi in afacerea asta trebuie sa investesti ceva bani.Am vrut si eu sa ma bag dar cand am vazut cat costa manualul si programele m-am lasat pagubas si pana o sa ajungi la 300 de euro pe zi o sa dureze cativa ani buni.

2 răspunsuri:
| ipopa a răspuns:

Vezi cateva indicatii pe
http://afacere.aloesib.ro
Pachetul vandut de acel "milionar" are cateva defecte majore: site-uri vechi, cu continut depasit si putine indicatii despre publicitate pentru a intra pe prima pagina a Google, conditia esentiala pentru a castiga bani cu Adsense!

| gabitzuyo89 a răspuns:

E tare asta cu "un milionar".In ce milionar?laughing)))...este adevarata faza cu Adsense insa ai nevoie de multe site-uri cu trafic intens pentru a putea ajunge la sume din astea; oricum milionar n-o sa ajunga nimeni doar din adsensehappypoate doar in lei vechilaughing