| anonim_4396 a întrebat:

cine imi poate da un sait real de facut bani(dolari euro).

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci pentru banii aia? si lei nu iti mai convine? vrei direct valuta?

| Lukas1994 a răspuns:

In primul rand se scrie Site* nu "sait"
doi, se poate... poti si in lei nu neaparat dolari, euro... uite cateva site-uri unde ai putea sa te uiti

www.bestjobs.ro
www.ejobs.ro sunt multe in orice caz

Daca vrei sa faci bani de acasa ar trebui sa stii Java, HTTP, C++ dar ai sanse mai mari sa te angajezi daca cunosti Blitz++ pentru ca este cel mai avansat, un scripter/programator poate sa aiba salariu de cel putin 1500-2000 de euro doar stand cateva ore pe calculatorul/laptopul din camera ta.

| adela911 a răspuns:

Http://www.bluediamond.ro/invitatie/1019762 iti faci cont si vinzi online suplimente si tot felul de produse, daca mai inscri si alti oameni primesti bani la fiecare comanda care o fac ei