| anonim_4396 a întrebat:

sunt noua pe acest sait dar daca pun o intrebare pe acest sait imi va lua ceva bani sau ceva? cine ma poate ajuta si pe mine cu intrebarea?

6 răspunsuri:
| Alina_9354 a răspuns:

Bani? Cine sa iti ia bani? Si noi ne-am facut conturi aici, punem intrebari, ajutam la randu nostru pe ceilalti si totul este pe gratis!

| darrio2007 a răspuns:

Nu ti se ia nici un ban. Fa-ti cont.Este un site in care ne ajutam unii pe altii(numele).

| fanmichaeljackson a răspuns:

Sal. te asigur ca nimeni nu iti va lua nici un ban deoareca atunci cand ti-ai facut cont nimeni nu ti-a cerut datele personale; acest sait este pentru ati face noi prieteni, pentru a pune intrebari la care nu stii raspunsul, iar cine va raspunde bine dupa parerea ta daca vreivei alege acel raspuns castigator daca nu persoanele care intra pe intrebarea tasi voteaza cu satisfacator etc. acela va castiga fundita, cu cat ai mai multe fundite cu atat te apropii de a fi userul anului; si pentru a raspunde tu daca vrei la anumite intrebari pe care le cunosti si tu la randul tau poti primii fundita.

| fanmichaeljackson a răspuns:

Scuze am scris repede si am uitat sa corectez vroiam sa spun :"acest site"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa iti ia bani daca nu are nimeni datele tale?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa-ti ia bani? E cea mai tare intrebare!
Si ce categorie interesanta!