| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune si mie un site de unde pot cumpara second hand(pentru ca original nu mai exista) un Logitech g25? Am cautat pe mercador, okazii si pe tocmai si nu am gasit. Multumesc anticipat!

11 răspunsuri:
| Dany69 a răspuns:

Gasesti pe eBay, dar nu stiu daca livreaza in Romania, depinde de vanzator. http://www.ebay.com/bhp/logitech-g25

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Dany69):

Asta e un suport sau e volanul cu tot cu suport?
http://www.ebay.com/......0740094294
Si face livrare in Romania?

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

E cu totul. Transportul e Shipping: $116.45 USPS Priority Mail International - plus TVA care se aplica DOAR valorii produsului, desigur.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Nu cred ca e cu totul ca zice ca e wheel stand pro for Logitech. Eu nu prea ma pricep la ebay, dar asta e bun:
http://www.ebay.com/......1199741187

Si cum platesc? La curier? Ma lasa sa il deschid inainte? Ca nu vreau teapa.

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

A, da, scria acolo in descriere ca e doar partea de fixare. Nu ai ce deschide inainte. Platesti cu PayPal care ofera protectie la tepe, coletul il deschizi oricum la vama. Holbezi ochii mari la ce ratinguri are cel de la care cumperi, poti schimba citeva mesaje cu el ca sa te lamuresti ca nu e in plop, compari cu alte oferte similare sa nu fie transportul foarte scump (asta e unul dintre semnele de teapa, ca tu poti apela la buyer protection si iti da banii inapoi pe produs, dar pe transport nu).

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Am gasit un tip in Timisoara cu care vorbesc pe gmai. A zis ca mi-l trimite prin curier. Cum imi dau seama daca e teapa?

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Dupa ce iei teapa iti dai seama...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Si ce fac dupa?

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Plingi de nervi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

E o treaba serioasa. Daca faci misto mai bine nu mai comenta

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Ar fi trebuit sa intelegi partea serioasa din spatele mistoului. NU ai ce sa faci.