| anonimguy3 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un PS3 Super Slimb 500GB cu GTA V de la second ca sa fie mai ieftin.

Cei care il aveti si vreti sa il vindeti puneti-va oferta, in ce stare se afla consola, daca este modata sau nu, si alte chestii. Vreau cat mai multe informatii plus poze.

Daca vreti sa ma ajutati puteti sa puneti si voi oferte de pe alte site-uri.

PS: am cautat si eu pe mercador sau tocmai.ro sau okazii dar nu am gasit anunturi active sau pretul nu era rezonabil.

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Tu vrei pomana si nu ai sa gasesti asa ceva.