| flavyusR a întrebat:

Vreau sa bag la pariuri sportive pe sambata,Juventus-Barcelona,si vreau sa bag la superbet la pariuri speciale,ce parere aveti de exemplu cornere,cartonase galbene, offside-uri, cine va marca.Dau funda pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Robert-Nick_Revnic_1996 a răspuns:

Barcelona sigur va marca.Cornere de obicei are echipa care ataca mai mult.Deci cam tot Barcelona...Sa zicem vreo 10(ținând cont că e finala se vor întrece și în ocazii).La cartonașe galbene nu cred că e cazul să pariezi.Străinii joacă un fotbal mai civilizat.Nu e ca în România să pui sigur peste 10 cartonașe pe meci. tongue