| Bogdanmanolachi a întrebat:

Vreau sa bag la pariuri sportive, dintre astra si voluntari ce sa aleg? Dar dintre juventus si real?

Răspuns Câştigător
| vLooM a răspuns:

Asta - Voluntari o sa fie un meci greu echilibrat, ambele echipa vor forta mai ales cei de la voluntari deoarece pot castiga o cupa, importanta si pot ajunge in europa league in premiera.

Pronostic : 2-4 goluri.

Juventus - Real madrid, juventus joaca foarte bine, are un atac foarte bun, eu o vad pe juventus sa faca un meci bun si de ce nu sa castige finala ( chiar merita ), real madrid a avut si noroc de arbitri ca altfel nu ajungea aici, in aparare nu stau prea bine cei de la real. Deci.

Pronostic: 3+ sau ceva mai la risc( dar nu imposibil eu unu merg pe juventus) Sa castige cupa Juventus ( pana in min 120 chiar si la penalty-uri daca trebuie ).

1 răspuns:
| Andrei122001 a răspuns:

Baga final astra si x la pauza la juve