| BadKid_8035 a întrebat:

Salu as avea si eu o intrebare daca se poate : stie cumva cineva unde pot gasi bani multi si pe gratis big grin

Răspuns Câştigător
| fluturas20 a răspuns:

Da...vino la mine si te rezolvlaughing

4 răspunsuri:
| midnight a răspuns:

Da...e o intrebare pusa la misto...ce stiu eu despre este ca se pot castiga in 3 feluri:
-se fura(ar fi un raspuns la intrebarea ta daca excludem faptul ca poti ajunge la racoare)
-se munceste pentru ei(deci trebuie sa muncesti,si tu care vrei bani moca nu cred ca o sa fi foarte multzumit)
-investesti si faci profit(uite-aici mie mi-ar conveni, dar ai nevoie de f-i-n-a-n-t-a-r-e, cam greu nu?)
Ideea este ca fara risc nu faci nimic... eventual muncesti...

| tomita2011tomi a răspuns:

Cand gasesti pontu asta,,,cu gasitul banilor,,,,multiiiii,,,,,,si pe de gratis,,,,da-mi si mie,,,pontu,,,,, Cum de ti-a venit ideea asta geniala, esti unicat-a,

| nomad14 a răspuns:

laughing mda...gratis nu sunt,, doar daca faci ceva pentru ei...bafta

| petru_6619 a răspuns:

La banci darnu sunt pe gratis
trebuie sasti sa-i CULEGI