| draganmanager90 a întrebat:

Salut a castigat cineva premi la concursul pariul meu?

5 răspunsuri:
| ionut1980 a răspuns:

De pe ce site?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| draganmanager90 explică:

Http://www.tipsters-competition.com/e in engleza de fapt dar adminul e roman e organizat in colaborare cu bet at home

| draganmanager90 explică:

Eu mi-am primit premiul vreo 80 ron dupa 2 luni e bine ca macar sunt corecti cu acordarea premilor :danadenisa te rog lasa idiul tau sa putem vorbi in legatura cu premiul poate reusim sa il iei eu am vb cu multi din organizatori pana mi-am luat premiul iti garantez ca eu iti obtin premiul. daca vrei lasa id sa vb este placerea mea

| danadenisa a răspuns:

Este un sait de doi bani. pana in luna noiembrie pe acelasi sait era organizat separat si concurs pe tenis. am terminat pe locul doi si ma si vedeam cu premiul castigat ( 50 euro). dar surpriza totala: premiul nu a venit nici pana astazi, mai mult decat atat din luna urmatoare (noiembrie) concursul pe tenis a disparut. si ca lucrurile sa fie super ok, dupa ce ca ua ramas doar cu cel pe fotbal, actualizarile vad ca se fac cam dupa 10 zile. pai ti se pare corect ca dupa ce ai plasat pariurile, nu mai ai puncte virtuale sa plasezi si in zilele urmatoare, dintre cele plasate ai pariuri castigatoare, deci aducatoare de puncte, dar totusi nu poti pentru ca adm. uita sa le actualizeze. eu de exemplu astept de 10 zile. deci concluzia finala, este un sait de doi bani?