| vercikalik a întrebat:

acum sunt in clasa 9 si invat in gimnaziu mi-am gasit un colegiu in chisinau Colegiul de Arte Plastice "Alexandru Plămădeală" si as vrea sama duc acolo dupa ce termin clasa gimnaziala! as vrea sava intreb cu media 7 sau chiar 8 pot intra pe contract la arte plastice si sami sponeti cum este acolo bine sau rau? eu cam slab cu invatatura si as vrea sa stiu!

1 răspuns:
| Selciuc_Omer_2000 a răspuns:

Încearcă. Niciodată nu stii ce se poate intampla. 8 e o medie buna si eu zic ca ai avea șanse. Totusi incearca ca nu ai nimic de pierdut