| ionutmihai21 a întrebat:

Salut, am 21 de ani și sunt salariat cu cardul la BCR. Vreau sa îmi fac o descoperire de card BCR în valoare de 5000 de lei pe o durata de 12 luni, (am înțeles ca, împrumutul asta e nelimitat dar eu vreau sa ma scap de el în 12 luni) întrebarea mea e, cât plătesc luna de luna cu tot cu dobânda și taxe? Ca sa știu dacă are rost sa îl fac sau nu

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Asta depinde de cum folosești acei bani, cum îi depui inapoi, în cât timp, fiecare bancă are condițiile ei. Astea toate le discuți cu expertul de la birou.

| laSoledad a răspuns:

Dobanda BCR la descoperitul de cont: https://www.bcr.ro/......vidual.pdf