| George8686 a întrebat:

Am o descoperire de card la Bcr in valoare de 8000 de lei. As dori sa imi spuneti cat platesc dobanda lunara
la aceasta suma. Va mult

1 răspuns:
| mixxjim a răspuns:

Dobanda platesti la suma utilizata, cat din cei 8000 de lei ai folosit. nu cred sa-ti poata spune cineva cat ai tu de plata, ai semnat un contract si acolo scrie ce conditii sunt, ca nu stim cand ai facut contractul, ce conditii avea banca atunci si altele. deci vezi in contract sau daca nu suna la banca si intreaba, ei iti pot spune cel mai sigur. oricum, dobanzile sunt destul de mari http://www.bcr.ro/......it-de-cont