| Suciu_Abel_2000 a întrebat:

Am card Visa de la BT din Romania. In momentul de fata sunt in Germania. Stie cineva daca pot depune bani pe card aici in Germania?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Banii nu se depun direct pe card. Cardul este o modalitate de acces la contul tău bancar de la BT. La contul Bancar de la BT ai posibilitatea să depui bani cash de la un ghișeu al unei sucursale a BT de oriunde.

| Frank51 a răspuns:

Poti credita contul de aproape oriunde din lume, ai nevoie de IBAN. Grija mare ca bancile de regula schimba banii nefavorabil.

| hacktek a răspuns:

Poţi alimenta doar prin transfer interbancar, va dura 2 zile şi ţi se va percepe un comision. Eventual poţi ruga pe cineva din România să depună în contul tău...