| CuTup3u a întrebat:

Am deabi 19 ani si as vrea sa imi fac o afacere sa nu mai depind de parintii, cine imi poate da niste sfaturi de unde sa incep sau ce sa fac? Ar fi bine sa primesc si cateva fonduri europene in scurt timp, nu sa stau un an dupa ele... multumesc!

1 răspuns:
| LuluOneMillion a răspuns:

Nu ai nevoie de fonduri europene neaparat. Poti gasi investitori, dar asta depinde de planul de afaceri pe care il faci. Trebuie sa stii ce vrei. Daca spui doar afacere, degeaba. Incearca aici: http://www.plandeafacere.ro/......tru-tine/.