| bleakk a întrebat:

As vrea sa veniti cu niste sfaturi in legatura cu inceperea unei afaceri.As vrea sa incep in acest an sau poate in urmatorul o afacere si as dori sa aflu mai multe. Sa cumpar cartea FONDURI EUROPENE IN DOAR 82 DE ZILE? (http://www.fonduri-nerambursabile.eu/? gclid=CMDI-_LIybQCFVC7zAodWD8AIg). Cei care o aveti sau care sunteti experimentati ce ziceti este folositoare,ajuta la ceva? sfaturi, pareri?

1 răspuns:
| adinaciosescu a răspuns:

Parerea mea,inainte dea cumpera cartea este de a testa piata, sa vezi ce ar fi rentabil sau nu. Apoi, dupa ce te-ai hotarat, sa iti aduni mai intai informatii din orice sursa, sa-ti faci un proiect, o balanta de cheltuieli si..bafta!