| Yonutzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Salut, am facut 18 ani de curand, sunt din Ploiesti si imi caut un job part-time. aveti vreo idee daca as avea o sansa sa gasesc ceva?

1 răspuns:
| DarkGoblin a răspuns:

Salut. Sunt sigur ca găsești un job pe placul tău, eu am 16 ani si imi fac banii online. Lasa-mi un mesaj in privat si fundă la acest răspuns și iti pot oferi un mic salariu pe lună pentru câteva chestii pe care le poti face din fața PC-ului sau din fața telefonului.