| Yonutzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Salut, am facut 18 ani de curand, sunt din Ploiesti si imi caut un job part-time. aveti vreo idee daca as avea o sansa sa gasesc ceva? Scuze off topic..va multumesc anticipat!

1 răspuns:
| oanaro a răspuns:

Incearca un job part-time, un job flexibil, fara sef, fara reguli stricte si fara trebuiasca sa depinzi de un program anume.

Inscrie-te online si devino REPREZENTANT AVON - http://ttap.co/1xgIV8J
Ai cadouri și reduceri de până la 40%**
Livrare in toată țara, între 24 și 72 ore
Cumperi acum, plătești când poți. Ai credit 18 zile şi plăteşti cu orice tip de card.