| lilirdrg01 a întrebat:

Salut..Am o intrebare. Am gasit un site usertesting.com, prin care poti castiga bani online. Stie cineva daca e sigur, poate l-ati folosit? Nu vreau sa ma trezesc fara bani sau cu PC-ul virusat..va roog

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa crezi in așa ceva! Sunt niste prostii mari cat casa! Cine îți da bani in ziua de azi fara sa nu trudești? Părinții. O perioada.winking

| TrustMeIKnow a răspuns:

Usertesting.com este sigur iar asta, e sigur.
Dar treaba cu castigatul banilor pe platforma lor nu e chiar asa, easy peasy.
Ok, am facut un cont si mi-am adus aminte, cred ca l-am testat in trecut fiindca parea interesant dar am decis sa invat sa fac altceva in schimb laughing.
Descarci o aplicatie, care nu este un virus, o instalezi, cont etc, o sa fie un tutorial parca si trebuie sa faci tutorialul ala BINE, din cate imi aduc aminte trebuie sa faci review la un website, adica in timp ce te uiti pe website trebuie sa vorbesti coerent in engleza si sa explici dpdv al utilizatorului cum este website-ul, ce ar putea fi modificat si treburi de genul.
Nu este greu, dar necesita timp sa te acomodezi si parca dupa ce faceai tutorialul 'review-ul' facut de tine era trimis la verificat si dupa asta puteai trece la treaba.

Sper ca asta e website-ul de care imi aduc aminte laughing