| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare am primit multe chestii email,prieteni, reclame... din astea ca se castiga bani pe Facebook Fortune.
Intrebarea mea este ce faci pe Facebook Fortune si cum castigi bani de aicea ce trebuie sa faci si cum scoti bani!
Ca sa inteleg si eu?
Dau Funda si Vot.

3 răspunsuri:
| AliLina2 a răspuns:

Pai treaba e ca ori faci cate un cent per reclama ori nu mai faci! Ar trebui sa te uiti la 100 de reclame ca sa faci bani(de exemplu)..si iti trebuie card bancar..inainte mergea sa faci bani pe net.te inscriai pe diferite site-uri si dadeai click pe link-uri sau alte chestii si faceai bani..nu prea multi dar buni si aia..Parerea mea este ca e o pacaleala asta cu fb fortune.

| calingeo13 a răspuns:

Iti spun sincer ca nu o sa câștigi bani.
Orice vezi, reclame, cereri sunt niște falsuri. Si pot avea si virusi daca te pune sa instalezi ceva.

| AndreeaDeea03 a răspuns:

Sunt pacaleli.O sa te puna sa faci ceva si o sa aiba virusi.