| cristi112233 a întrebat:

Am un card Euro 26 si paypal-ul nu mi-l poate verifica.
Ce credeti ar fi bine daca as merge la banca sa imi schimb limita de transfer [sau ceva de genu] sau sa imi fac un alt card : Visa Electron tot de la BT; dar care sa mearga pentru paypal!

4 răspunsuri:
| Sperman a răspuns:

Asa si care-i faza?!

| cristi112233 explică:

Nu ma poate ajuta nimeni? sad

| denyel a răspuns:

Pe card ai Visa electron?
Ca sa ti-l poata verifica cei de la paypal trebuie sa ai (Visa, Visa electron, Master Card)

| LiGhTnInG a răspuns:

Salut! din cate am inteles trebuie sa mergi la o sucursala BT si sa completezi un exemplar pe proprie raspundere cum ca esti de acord sa faci tranzactii online cu cardul. Mai mult de atata habar nu am. Exact aceeasi problema o am si eu... o sa merg zilele astea la banca sa vad despre ce ii vorba si revin cu un raspuns!