| WithoutName123456789 a întrebat:

Salut,am un cont de paypal la care vreau sa imi adaug cardul.Insa pe paypal numele meu are cratima dar pe card este fara cratima.Voi putea sa il adaug?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Atata vreme cat numele corespunde, o cratima nu cred ca-i o problema.
Oricum, Paypalul iti va verifica contul bancar, retragandu-ti $2 din cont, iar in extarsul de cont vei primii un cod de 4 cifre, pe care va trebuii sa-l pui in linkul trimis de Paypal, ca sa confirmi ca tu esti detinatorul acelui cont bancar.
Dupa ce vei pune acel cod, Paypalul iti va returna cei $2 in contul tau bancar si te va anunta ca verificarea este completa, ca esti eligibil si ca ai contul activ, putand sa-l folosesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricum,cardul se confirma numai dupa ce platesti taxa de doi euro sau nu stiu cat se cere pentru a inregistra un card in paypal. Bani pe care oricum ii primesti inapoi dupa ce s-a confirmat cardul. Iar ca raspuns... Doar incearca si vezi daca functioneaza.