| Trickkk a întrebat:

Salut, am un cont pe bet365, am bagat 20 de euro si mi-a dat inca 20, in regulament scrie ca sa pot sa rulez bonusul trebuie sa il pariez o data, asa am si facut, l-a primul pariu am pierdut tot, si acuma pariez din bonus, dar mai scrie ca daca vreau sa retrag trebuie sa mai pariez de 3 ori depozitul si bonusul, cum fac? trebuie sa mai bag niste bani ca depozitul nu mai am cum sa il rulez

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Da, ca sa scoti bonusul ar trebui sa pariezi suma aceea. Gen, de 3 ori depozitul si bonusul, pentru 20 euro = 80 euro, trebuie sa pariezi 80 euro pe-o cota de peste 1.5 parca sa-i poti scoate. Daca vrei alt site de pariuri online alege-l pe acesta :
http://intimp.ro/forum/viewtopic.php?f=7&t=9