| BlueScreen a întrebat:

Joaca cineva la Bet365? Am vazut ca daca imi fac cont la ei si depun 20 de lei imi vor da un bonus de 100% [200lei]. Si din acesti bani sa pariez. Cand voi putea sa retrag banii? adica daca pariez odata 30-50 lei si castig 1000 lei pot sa ii retrag? sau cate pariuri sau la cat timp pot face o retragere? astept raspunsuri big grin

5 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Bonusul inseamna ca iti dubleaza prima depunere, daca depui 20 lei vei avea 40 in cont dar nu o sa ii poti scoate pana ce nu ii vei juca de vr-0 20 ori sau cam asa ceva, este regulamentul pe site clar, poti cauta si tu.
Succes!

| ganutzu a răspuns:

Amice...bonus de 100% la 20 de lei sunt 40 de lei..nu 200 rolling on the floor)) poate vrei sa zici ca iti vor da de 100 de ori banii.dar asta ar insemna 2000, asa ca cel mai probabil ca sa iti dea 200 din 20 iti dau de 10 ori banii pe care i-ai bagat tongue

| JBP a răspuns:

In mare de acord cu WR104 o sa primesti dublu adica indiferent cati bani o sa depui prima data pana la un maxim de 100 de euro e in Spania probabil 100 de ron in Roamania o sa iti dubleze suma. Banii nu poti sa ii retragi decat dupa ce ii rulezi de trei ori adica sa pariezi de trei ori suma pe care ai depus-o desii la pariurile cu cota foarte mica se calculeaza diferit cand o sa depui banii o sa vezi in contul tau dupa fiecare pariu ce suma trebuie sa mai pariezi pana sa scoti banii. La exemplul pe care l-ai dat depui 20 primesti 40 trebuie sa pariezi cel putin 60 de euro ca sa poti sa iti scoti banii dar daca tu crezi ca o sa castigi din prima 1000 de dolari felicitari ai un pont bun lasa-ne si noua happy

| BlueScreen explică:

Sii. e pe bune? rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat