| KrisztiX2 a întrebat:

Salut.
As vrea sa-mi deschid o firma de transport marfa, dar am doar 11 clase(am terminat profesionala) si am 21 de ani.
Am nevoie de mai multe studii, adica sa am 12 clase sau de alte studii?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ca patron n-ai nevoie de multe clase, totul este sa ai bani si sa te descurci in afacere sau sa angajezi personal care se descurca.

| darrio2007 a răspuns:

Ai 10 clase + scoala profesionala. Nu ai 11 clase.

| KrisztiX2 explică (pentru Ioandelasal):

Multumesc pentru nelamurire credeam ca trebuie sa am 12 clase sau studii in domeniul de transporturi