| IonutMc2 a întrebat:

Salut, as vrea sa stiu si eu de ce nu mai pot folosi banii de pe cardul VISA prin contul PayPal! Mi-a mers ce mi-a mers si dupa imi zice acest mesaj: Ne pare rău, dar tranzacția nu a putut fi finalizată cu ajutorul cardului selectat, Visa x-XXXX. Acest lucru sa întâmplat pentru că a fost refuzată de către emitentul cardului.
Vreau sa specific ca cardul nu e confirmat! (Nu stiu cum) Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Daca ai internet bancking verifica ca sa nu fi atinsa limita pentru tranzactii nesecurizate. In general e implicit 0 si o poti modifica pentru o perioada de timp bine stabilita.

| Panzer1945 a răspuns:

Mergi la banca care ti-a emis cardul. Poate ai atins limita de credit acordata.