| Gabriell_Luyss_1999 a întrebat:

Salut, as vrea si eu sa intreb pe cineva, daca fac un card de credit de Nevoi personale sau card de credit de la o banca, sa zicem Banca Transilvania, fac card de credit il activez etccc... Si cat se plateste acel card pe luna sau ce se plateste pe Luna pe care l-am facut?

1 răspuns:
| Mayaaaaaaa14 a răspuns:

Eu de exemplu mi-am facut card la BCR, doar ca nu am de plătit nimic, doar după ce împlinești vârsta de 26 de ani! Asa mi s-a zis! Nu stiu la celelalte bănci cum sta treaba!