| Kostzy5 a întrebat:

Help me! Am nevoie urgent sa imi cumpar un laptop, dar inca nu am suma necesara.Sunt student si lucrez de o luna aproximativ.Pot solicita la vreo banca un card de cumparaturi sau un credit de nevoi personale cu aceasta vechime?

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Nu cred ca vei gasi o oferta in acest sens, in conditiile tale. Incearca alte surse de finantare (parinti, prieteni, rude), carora sa le restitui, in timp, suma datorata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La vechimea asta nu te finanțează nici o bancă.

| BBJHHRUGs a răspuns:

Nu face greseala asta, te nenorocesti pe plan financiar.
mai bine strange un ban calumea, sau imprumuta de la prieteni, rude, etc. si ia-ti un pc bun. cele oferite prin credite sau rate au configuratie de rahat.